Sayfa Yükleniyor...

HakkımızdaNuh Gümrük Müşavirliği 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve mevzuatın gümrük müşavirlerine verdiği yetki ve izin çerçevesinde ithalat, ihracat, antrepo ve transit işlemleriniz tarafımızdan itinayla gerçekleştirilirken işlemlerinizin minimum süre ve maliyet ile sonuçlandırılması esas alınır.

Gümrük işlemleri sırasında gümrük idareleri ve diğer kamu kurumları ile oluşabilecek ihtilafların çözümü en kısa sürede ve kanuni ölçülerde lehinize sonuçlanacak şekilde takip edilir. Bazı ürünler için farklı depolama ve saklama koşulları gerekir. Firmamız sizin adınıza ürünlerinizin en uygun maliyetle ve en güvenli şekilde depolanması için gerekli zemini hazırlar. Yükünüze uygun antrepo ve geçici depo çözümlerini sizinle paylaşarak maddi ve zamansal kaybınızı önleyecek çözümler sunar.

Firmamız Kalite odaklı, hatasız ve hızlı hizmet anlayışıyla müşteri bilgilerinin gizliliğini de ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye getirmek, doğru hizmeti sağlamak.

Hedefimiz taleplere ve ihtiyaçlara uygun olan en etkin Gümrük Yönetim Sistemini uygulayarak vazgeçilmez iş ortağı olmaktır